Airfel servis, ev ve iş yerlerinin sıcak su ile doğal gaz ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilen Airfel kombilerde meydana gelebilecek her türlü sorunun çözümünü sağlamaktadır.

Dayanıklılık, verimlilik ve uzun ömürlülük gibi kriterler kapsamında üretilen Airfel kombi cihazlarında da diğer kombiler gibi bazı arızalar ortaya çıkabilir. Firmamız, oluşabilecek her türlü arızanın giderilmesi için ihtiyacınız olan her durumda yanınızdadır. Profesyonel uzman ekibimiz ile yalnızca kombi arızalarınızı onarmakla kalmayıp, tüm bakımlarını da yaparak karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu kökten çözmekteyiz..

Kombi servis hizmetimizden istediğiniz her zaman faydalanabilmeniz mümkündür. 7/24 olarak hizmet veren firmamız sayesinde eviniz ya da iş yerleriniz soğumadan kombilerinizin onarılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamızı sadece arıza onarımı için değil kombilerinizin rutin bakımı için de tercih edebilirsiniz. Kombilerinize yaptıracağınız rutin bakımlar, meydana gelme ihtimali olan tüm arızların engellenmesini sağlar. Bu sayede kombilerinizi daha verimli ve daha uzun süre kullanabilmeniz mümkündür.

Airfel Kombi Servis

Airfel kombi servis hizmetimizi tercih ederek kombilerinizde meydana gelen tüm sorunların en kısa süre içerisinde onarılmasını sağlayabilirsiniz. Airfel kombi yetkili servisi olan firmamız sizlere birçok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler ise şu şekildedir;

  • Termostat sorunları,
  • Su birikmeleri
  • Kombinin tamamen çalışmaması
  • Aşırı sıcaklık gibi kombi uyarıları
  • İç parça onarımları

Yukarıdaki onarım işlemlerini sizlere sunan firmamızı tercih ederek kombilerinizdeki arızaların en kısa süre içerisinde onarılmasını sağlamaktadır. Onarım hizmetlerimizin yanı sıra kombi bakımı için de firmamızı tercih edebilirsiniz. Kombilerdeki termostat sorunları, sızıntıya neden olan iç parçalar ve panellerdeki kir birikmeleri gibi her türlü sorunun çözümü kapsamında vereceğimiz hizmetler, uygun fiyatlar karşılığında sizlere sunulmaktadır.

Airfel Kombi Bakımı ve Montajı

Kombilerinizin ihtiyacı olan bakımları istediğiniz her anda, profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Airfel kombilerinizin bakımı, firmamız bünyesinde çalışan ustalar tarafından yapılmaktadır. Bakım işlemlerinin yanı sıra, kombilerinizin montajı da firmamız tarafından yapılır. Bizi tercih ederek Airfel kombi bakımı ya da montajı gibi işlemlerin zaman kaybedilmeden halledilmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti çatısı altında hizmet veren firmamızı tercih edebilir ve uygun fiyatlar karşılığında Airfel servis işlemlerinden faydalanabilirsiniz.