Bosch kombi servisi olarak kombilerinizde meydana gelen tüm arızaların kısa süre içerisinde onarılmasına imkan tanıyoruz. Teknik servisimiz, kombilerinizdeki arızların onarılmasının yanı sıra gerekli bakım işlemlerini de üstlenmektedir. Uzmanlarımız tarafından yapılacak olan bakımlar, kombinizin çok daha uzun ömürlü çalışmasına imkan sağlar.

Bosch Kombi Bakımı

Düzenli kombi bakımı, maddi ve manevi anlamda çok sayıda avantaj sağlar. Bakımı yeni yapılmış kombiler, daha kısa süre içerisinde evi ısıtır ve herhangi bir arızanın meydana gelmesini önler. Bu sayede eviniz daha kolay ısınırken meydana gelebilecek maddi zararlardan da korunabilirsiniz. Bosch kombi bakımı uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu hizmet ile kombilerinizden tam performans alabilirsiniz. Kombi bakımı sırasında uzman ekiplerimizin takip ettikleri adımlar şu şekildedir;

  • Sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir
  • Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir
  • Kombinin içi açılır ve tozları temizlenir
  • Kombi yanma odası ve brülörü temizlenir
  • Kombi içindeki elektrik bağlantıları ve fanları kontrol edilir
  • Kombi kalorifer dönüş hattındaki filtre temizlenir

Bosch kombi servisi olarak sizlere hizmet veren firmamızı tercih ederek dilediğiniz her türlü kombinin bakımını yaptırabilirsiniz. Yoğuşmalı ve yoğuşmasız fark etmeksizin Bosch marka tüm kombilerin bakım ve onarım işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kombi Bakımında Kullandığımız Makineler

Kombi bakımında hiçbir kimyasal madde kullanmamaktayız. Çünkü kimyasallar kombilerin çalışmasını olumsuz etkilemektedir. Farklı arızalara neden olmamak adına özel makine ve ilaçlar ile bakımı gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız makinelerin genel özellikleri şu şekildedir;

  • Son teknolojik özelliklere sahiplerdir
  • Bakım hizmetinden maksimum verimin alınmasını sağlamaktadır
  • Temizlik ve bakım işlemlerinin kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır
  • Tek seferde tüm bakım işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır

Bosch kombi servisi olarak sizlere hizmet veren firmamıza ulaşarak kombileriniz için profesyonel destek alabilirsiniz.

Bosch Kombi Servis Ücretleri

Bosch kombi servis ücretleri genellikle kombi modeline göre değişiklik göstermektedir. Standart Bosch kombi bakım ücretleri en uygun olanlardır. Ayrıca arızanın nedenine ve hangi parçada olduğuna göre de değişiklik gösterebilir. Bunun için ilk olarak arıza tespiti yapılır, arızanın hangi parçada olduğu tespit edilir. Eğer parça değişimi olacaksa orijinal parçalar ile değiştirilir. Fiyatlarda orijinal yedek parçaların maliyetlerine göre belirlenir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.