Buderus servis hizmetimiz ile kombi tamiri, kombi bakımı, kurulum ve petek temizliği gibi işlemlerinizi kısa sürede yaptırabilmeniz mümkündür. Bu hizmet, Buderus marka kombilerin özellikleri baz alınarak verilmektedir. Bu sayede anlık olarak yedek parça değişimi yapılabilir ve arıza tespitleri en kısa sürede gerçekleşmektedir. Kombilerin arıza çıkardığı durumlar, farklı sebeplerden kaynaklı olabilmektedir. Örneğin, boyler ve oda termostatı arızaları, genellikle düzenli bakımların yapılmamasından doğar.

Buderus servis desteği ile arıza türüne bağlı olarak kombilerinizin tüm bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bu hizmet ile arıza fark etmeksizin kombileriniz en kısa süre içerisinde kullanılabilir hale getirilmektedir. Aynı zamanda kombilerinize yapacağımız bakımlar sayesinde kombilerinizi daha tasarruflu kullanabilmeniz mümkündür. Tasarruflu kullanım için kombilere düzenli aralıklar ile bakım yapılması önemlidir. Kombilerin sorunsuz çalışması, petek ısınma sistemini de etkileyen bir durumdur.

Buderus Kombi Servisi

Buderus servis hizmeti, kombilerin zaman zaman oluşturduğu arızaları gidermek ve daha verimli çalışması için verilen hizmetlerdir. Son zamanlarda ev, ofis, okul gibi alanlar, kombiler sayesinde ısıtılmaktadır. Isıtma özelliğinin yanı sıra doğalgaz sayesinde de banyo, yemek ve 7/24 sıcak su desteği kombilerden sağlanmaktadır. Bu sebeple kombilerde meydana gelebilecek arızalar, günlük ihtiyaçların karşılanmasına engel olabilir. 

Kombi servisi olarak sağladığımız hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Kombilerin ateşleme sistemi kontrolü,
  • Tesisat kaynaklı arıza giderimi,
  • Kirli suyun temizlenmesi,
  • Petek temizliği ile ısıtma sorunu ortadan kaldırılır.
  • Kombi ateşleme arızaları giderilir.
  • Kirli filtrelerin temizliği.

Buderus kombi servisi hizmetleri sayesinde kombinizin arıza çıkarma riski en aza indirilir. Aynı zamanda, doğalgaz faturalarından da tasarruf sağlayabilmek mümkündür. 

Buderus Petek Temizliği

Buderus servis hizmetlerimiz arasında petek temizliği de yer almaktadır. Petek temizliği senede bir kez yapılması gereken bakımlardan biridir. Petek temizliğinin yapılmaması, peteklerin ısınmasını engellemektedir. Firmamız peteklerinizin herhangi bir kırma işlemi olmadan temizlenmesini sağlamaktadır. 

Petek temizliği yapılırken, bazı özel teknikler kullanılır. Örneğin, yeni teknoloji ile üretilen makineli sistemler sayesinde petek suyu değişimi yapılır. Yürütülen bu çalışma sayesinde, bütün tesisatın temizliği de yapılmış olur. Bu sayede eviniz daha kolay bir şekilde ısınır.