ECA kombi servisi olarak sizlere hizmet sunan firmamızı tercih ederek kısa süre içerisinde kombilerinizle alakalı tüm bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kombiler, aniden arıza çıkarabilen ve düzenli bakımı yapılmadığında çeşitli problemlere yol açan cihazlardır. Bu nedenle, kombi onarımı kadar kombilerin bakımı da önemlidir. Firma olarak ECA marka kombilere uygun cihazlar ve ECA markasında uzmanlaşan çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

ECA markalı fakat farklı serilerde üretilen her kombiye uygun çalışmamız bulunmaktadır. ECA kombi servisi hizmetimiz, alanında uzmanlaşan ve tecrübe sahibi olan personellerimiz tarafından verilmektedir. Ayrıca bildirilen arızaya göre adrese giderek kısa süre içerisinde bakım onarım çalışmalarını tamamlıyoruz. Kombilerin tekrar aynı arızayı vermemesi için orijinal yedek parça desteği de sunmaktayız.

ECA Kombi Tamiri

ECA kombi servisi hizmet kategorimiz içinde kombi tamiri de yer almaktadır. Kombiler, farklı sebeplerden kaynaklı olarak arıza çıkarabilmektedir. Bu arızalar, kombiden ya da kullanıcı hatasından dolayı meydana gelebilir. Kombilerde oluşan arızalar, çeşitli problemlere yol açar. Çalışanlarımız, arıza veren kombilerdeki arızanın kaynağına inerek onarım yapmaktadır.

ECA kombi servis tamir hizmetlerimiz;

  • Kurulum hatası çözümü,
  • Tesisat su basıncının onarımı
  • Göz vanası kapalı olan kombinin çalışmaması
  • Kombinin mevsimlik modunun çalışmaması,
  • Çevresel faktörlere bağlı arıza oluşumları,

Bu tür arızalar, ECA kombi tamiri yapılarak, kaliteli işçilikler ile giderilmektedir. Kombilerinizi arıza türüne en uygun teçhizatları kullanarak onarmaktayız. Bu hizmetleri verirken, müşterilerimizin memnun kalmasını amaçlıyoruz.

ECA Kombi Servis Fiyatları

ECA kombi servisi hizmetlerimizkalorifer temizliği, peteklerin bakımı, kombi tamiri olarak kategorilere ayrılır. Kombiler, hayatı kolaylaştıran ve aynı zamanda yaşam kalitesini de artıran cihazlardır. Bu nedenle, arıza vermesi durumunda günlük hayattaki işler aksayabilmektedir. Servisimizden alacağınız kombi bakım onarım hizmetleri uygun fiyat avantajlarıyla sunulmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra müşterilimizin bütçesini aşmayan fiyatlarla bakım onarım çalışmalarını yapmaktayız. Alanında uzman olan personellerimiz ECA kombi servis fiyatları verirken, adres üzerinde yaptığı keşif ile bu duruma karar verirler. Firmamız üzerinden, 7 gün 24 saat uygun fiyatlar ile hizmet talep edebilmeniz mümkündür. Hizmetlerimizi temiz, güvenilir ve uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.