Ferroli kombi servisi ile Ferroli marka kombilerinizde meydana gelen tüm arızaların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Su basıncı arızaları, voltaj dalgalanmaları, tesisat suyu kirlenmesi ve benzeri arızaları gidermek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kombiler, hayatı her anlamda kolaylaştırmaya yardımcı olan cihazlardır. Günlük yaşantıda farklı alanlarda kombilerden yararlanılmaktadır. Bu nedenle, kombilerin arıza vermesi günlük temel ihtiyaçların aksamasına neden olur. Bu sebeple kombilerde meydana gelecek arızaların en kısa süre içerisinde onarılması gerekmektedir.

Ferroli kombi servis arıza bildirimleri, farklı sebeplere bağlı olabilmektedir. Arıza tespiti, firmamız tarafından adresinize yönlendirilen uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Uzman ekibimiz, kombilerinizi inceler ve kısa süre içerisinde arızayı tespit eder. Ardından gerekli tamir ve onarım işlemleri yapılır. Bu işlemlerin ardından 1 yıl arayla kombilere rutin bakım yapılması gerekmektedir.

Ferroli Kombi Tamiri

Ferroli kombi servisi hizmetimiz sayesinde kombilerinizi en kısa sürede tamir ettirebilmeniz mümkündür. Kombinizin verdiği arızaya göre bakım ve tamir işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Kombilerinizin için sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • Kombi tozlanmalarını giderme,
  • Kirlenen kombi suyunun değiştirilmesi
  • Petek bakımı,
  • Voltaj sorunu çözümü,
  • Tesisat kaynaklı su basınç arızası
  • Kurulumdan kaynaklı oluşan hatalar

Bu arızalar, firmamızda hizmet veren uzman ekiplerimiz tarafından tespit edilmektedir. Ferroli kombi tamiri hizmeti ile yukarıdaki tüm arızaların onarılabilmesi mümkündür. Arıza tespiti sonrasında uygun cihazlar kullanılarak, bakım onarım çalışmaları tamamlanır. Firmamız onarım işlemlerinin yanı sıra kombi bakımızı da gerçekleştirmektedir. Bu aşamada kombi içerisinde yer alan tüm cihazlar kontrol edilir ve arıza varsa onarılır.

Ferroli Kombi Servis Fiyatları

Ferroli kombi servisi ihtiyacı duyduğunuz her zaman firmamızı arayabilirsiniz. Yüksek tecrübeye sahip olan profesyonel çalışanların bulunduğu teknik servis ekibimiz, kombilerdeki tüm sorunların uygun fiyatlar karşılığında çözülmesini sağlamaktadır. Sizlere her zaman kaliteli hizmetler sunmayı hedefleyen firmamızı tercih ederek aldığınız hizmetten memnun kalabilirsiniz. Uygun fiyatlar karşılığında hızlı teknik servis ekibimizi adresinize çağırabilir ve onarım işlemlerinin halledilmesini gönül rahatlığıyla bekleyebilirsiniz.  Kombi bakım ve onarım hizmeti hakkında daha fazla bilgiye erişmek ve servis talebinde bulunmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.