Kombi Tamir Servisi

Çekmeköy Kombi Servisi

Home Hakkımızda

İstanbul`da en kaliteli ve en uygun fiyatlarla Kombi servisi hizmeti veriyoruz. Tüm markalara servis hizmeti vermekteyiz.
Firmamız Kombi tamir ve kombi servisi konusunda uzmanlaşmış tecrübeli ve eğitim sertifikalı teknisyenleri ile 2005 ylınından beri profesyonel hizmetler vermeye devam etmektedir.

Teknik ekibimiz içerisinde bulunan tüm kombi servisi teknisyenlerimiz hizmet için gittikleri ortamlarda yaşam alanlarınıza saygılı ve servis hizmeti verirken güvenlik konusunda duyarlı davranmaktadır. Teknisyenlerimiz Milli eğitim bakanlığı tarafından iş güvenliği eğitimi almış sertifikalı teknisyenlerden oluşmaktadır.

Firma olarak servis hayatımıza başladığımız ilk günden şimdiki zaman kadar hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Bizi aradığınız saatten itibaren siz değerli müşterilerimize en yakın ekipleri organize ederek servis talebinizi aynı gün içerisinde yerine getiriyoruz.  Kombi markanız ne olursa olsun , yaşadığınız arıza ne olursa olsun aynı gün içerisinde cihaz arızalarını gidererek ve gerekli bakımını yaparak 1 yıl garantili hizmet veriyoruz. Onarımı yapılan kombiniz teknisyenlerimiz bir kaç defa kontrol ederek sorunsuz ve güvenli bir şekilde teslim ediyor.

X