Vailliant servis hizmeti, markanın üretim özellikleri dikkate alınarak yapılmaktadır. Vailliant markasıyla üretilen kombi, petek gibi ürünlerin bakım, tamirat ve montajını yapmaktayız. Bu hizmetler, alanında uzman ve tecrübe sahibi çalışanlarımız tarafından verilmektedir. Yaptığımız bütün işlemlerde, müşterilerimizin memnun kalmasını amaçlıyoruz. Bu sebeple tüm servis işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Vailliant servis hizmetini tercih eden müşterilerimizin konumuna en kısa süre içerisinde ulaşan ekibimiz, kombilerin tüm bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uzman ekibimiz, kombilerde meydana gelen tüm arızaların tespitini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza tespiti yapılan cihazların onarımı da yine adresinize ulaşan ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Vailliant yetkili servisi olarak sizlere hizmet sunan ekibimiz, bu marka kombilerin onarımını en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir.

Vailliant Kombi Servisi

Vailliant servis, her zaman tercih edebileceğiniz hizmetlerimizden biridir. 7/24 hizmet sunan teknik servis ekibimiz ile kombilerinizdeki arızaların dilediğiniz her zaman çözüme ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Kombilerin özellikle kış aylarında arıza vermesi ve çalışmaması temel ihtiyaçların karşılanmasına engel olmaktadır. Kombiler birçok sebep doğrultusunda arıza verebilir. Meydana gelmesi mümkün olan arızaların engellenmesi için kombi bakımının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Kombi bakımı da firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetler arasında yer alır. Vailliant kombi servisi hizmet seçenekleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Kombi tamiri,
  • Kombi bakımı,
  • Yeni kombi montajı,
  • Petek temizliği

Bu çalışmalar, arıza durumunda ya da kombinin rutin bakımı geldiğinde firmamız tarafından talep edebileceğiniz hizmetlerdir. Her bir uygulama, özel makine ve aletler yardımıyla tecrübeli bir ekiple gerçekleştirilmektedir. Vailliant markalı her modeldeki kombi için bakım ve onarım hizmetini sizlere sunmaktayız.

Vailliant Kombi Servis Fiyatları

Vailliant servis hizmetimizi tercih ederek uygun fiyatlar karşılığında kombi tamirini ve bakımını yaptırabilirsiniz. Kombilerinizin çalışmaması durumunda arıza tespit hizmeti tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Ücretsiz arıza tespitinin ardından onarım ve bakım işlemlerini tercih etmeniz durumunda adresinize gelen uzmanlarımızdan net fiyatlar alabilmeniz mümkündür. Kombi bakımı sabit fiyatlar ile sizlere sunulurken tamir ve onarım işlemlerinin fiyatları, kombideki arızaya göre belirlenmektedir. Firmamız her koşul altında uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktadır.